ORZEŁ MĄKOLNO - ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

W sobotę tj. ( 19.09.2015 ) podopieczni trenera Madeja, udali się do Mąkolna aby zmierzyć się tamtejszym Orłem . Chłopcy przystępując do tego meczu byli bardzo zmotywowani i skoncentrowani, ponieważ drużyna gospodarzy mogła skorzystać z wszystkich swoich zawodników również z tych starszych roczników ( starszy rocznik miał mecz przełożony ) . Jednak i to nie przeszkodziło młodym Orłom odnieść zwycięstwa. Po bardzo dobrej grze całego zespołu wywozimy z ciężkiego terenu 3 punkty wygrywając pewnie 6:1 .

Na szacunek zasługuje fakt, że potrafimy rywalizować ze starszymi i silniejszymi zawodnikami , dlatego jestem pewien, że idziemy w dobrym kierunku…DZIĘKUJE WSZYSTKIM ;)

ZAWODNIK MECZU : KACPER MARSZAŁ MARZAŁEK

BRAMKI : KACPER MARSZAŁEK x3 , KACPER WITEK , JONATAN CZERNIEJEWSKI , JAN ŻANECKI