OSTATNIE DNI :

Zaczynamy od soboty .....dzień rozpoczynamy tradycyjnie pobudka , śniadanie , porządki itd itp .W pierwszej kolejności rozpoczynamy poranne zmagania ''TURNIEJEM TRÓJEK '' .W hali sportowej niesamowite emocje, śmiech zabawa rywalizacja . Mecze stały na bardzo wysokim poziomie , gra była bardzo wyrównana i do końca nie było wiadomo kto zagra w wielkim finale .

Zwycięzcy grup grali wielki finał ( każdy z każdym ) i oto jak wyglądała klasyfikacja końcowa :

• B . Gniadek , B Zawadzki , D . Łaszczewski l MIEJSCE
  • C . Kawecki , O . Herman , A . Madej II MIEJSCE
  • M . Toczyński , J . Cywka , F . Stuglik IIIMIEJSCE

W dalszej części dnia tak mocno oczekiwane finały ''TURNIEJ FIFA 2015 ''Tu walka toczyła się również do samego końca . W młodszej grupie do finału przechodzą F . Stuglik , A . Madej . Filip choć przed finałem należał do grupy najbardziej utytułowanych zawodników tr . Cupiała to tego dnia musiał uznać wyższość swojego młodszego kolegi . Alan zwyciężył po ciężkim boju3-2 i dostał się tym samym do wielkiego finału gdzie czekał go przeciwnik z rocznika 2004 . W śród starszych finałową trójkę tworzyli B. Gniadek , O . Herman , J . Pawłowski . Tutaj najlepszym zawodnikiem został J . Pawłowski który dostał się do wielkiego finału gdzie czekał już na niego młody Alan . Finał to już prawdziwa batalia akcja za akcję faul za faul noooooooo po prostu liga mistrzów ( w głowach trenerów rodzi się pytanie - czemu oni nie grają tak na boisku he heeee ) - ostatecznie najlepszym zawodnikiem ''FIFA 2015'' zostaje Alan Madej . Kolejny punkt to poobiedni spacer , gdzie zawodnicy po raz ostatni mogli się nacieszyć pięknym widokiem ( oszronionegóry , biegające sarny , drzewa pokryte śniegiem ) . Po powrocie zawodnicy w ramach wolnego czasu mogli się zrelaksować pokazem multimedialnym , dalej kolacja a na koniec ostatni obozowy trening , gdzie trener zafundował kolejny test mecz w dwukopaka - ( zwycięzca M . Balicki ) .

25 - 01 - 2015 NIEDZIELA -DZIEŃ WYJAZDU DO DOMU :

Chwile które młodzi zawodnicy zapamiętają na bardzo długo .To czas pożegnań indywidualne podziękowania trenerów ,wyróżnienia ,wręczenie medali i dyplomów dla pełnoprawnych uczestników ''OBOZU SPORTOWEGO W NOWEJ BYSTRZYCY ''Tego dnia emocji nie brakowało , dodatkowo zawodnik z naszej drużyny obchodził swoje 11urodziny -KACPER MARSZAŁEKbo to o nim mowa usłyszał od chłopaków i trenerów tradycyjne 100 lat życzeń i uścisków było co nie miara . Ale niestety to co dobre musi się kiedyś skończyć i tak było i teraz , po obiedzie przyszedł czas spakowanie swoich bagaży do autokarów i powrót do domu ..... WIELKA SZKODA

Po zakończeniu chcemy podziękować wszystkim ludziom i firmom zaangażowanym w organizację obozu. Dziękujemy kierownikowi ośrodka p. Robertowi Czerepakowi za ugoszczenie nas w ośrodku i zadbanie o wszystkie detale, żebyśmy czuli się komfortowo. Waldemarowi Kuzakowskiemu za wsparcie wyjazdu i pomoc nad uczestnikami obozu. Podziękowania dla Przemysława Szuszkiewicza, Marcina Gniadka ,Krzysztofa Balickiego, Dariusza Herman, Dionizego Witek, Krzysztofa Zawadzkiego, Dariusza Łaszczewskiego, Dariusza Stuglika, którzy czuwali nad bezpieczeństwem naszych podopiecznych. Ukłon w stronę pań kucharek, które przygotowywały dla nas wspaniałe jedzenie- wprost dla prawdziwych piłkarzy :) Dziękujemy firmie FESTA SPORT za ufundowanie nagród dla zawodników. Dziękujemy firmie przewozowej MARKA, która bezpiecznie transportowała naszych zawodników do celu oraz wszystkim osobom niewymienionym, ale zaangażowanym w pomoc.

Dziękujemy również Wam, rodzicom, za obdarzenie nas zaufaniem i powierzenie swoich dzieci. Po za głównymi celami, jakimi była integracja i podnoszenie umiejętności piłkarskich, na pierwszym planie postawione zostały bezpieczeństwo podopiecznych i dobra zabawa.

NA KONIEC DLA WAS- ZAWODNIKÓW, ZA NIEZAPOMNIANE CHWILE SPĘDZONE RAZEM NA OBOZIE W NOWEJ BYSTRZYCY. BYLIŚCIE ŚWIETNI, CO MOTYWUJE NAS, TRENERÓW DO DALSZEJ PRACY.