SEZON CZAS ZACZĄĆ :

Pierwszy mecz w Terenowej Lidze Młodzika, podopieczni trenera Madeja rozpoczynają wyjazdem do Ziębic , gdzie przyszło im się zmierzyć z tamtejszą Spartą . Mecz rozpoczynamy z wysokiego C i bardzo szybko obejmujemy prowadzenie po bramce Kacpra Marszałka ( piękna akcja Alan Madej -Kacper Marszałek ). Gra toczy się pod dyktando Orła, co procentuje drugim golem ,a na listę strzelców wpisuje się” Fifi „ ,czyli Filip Stuglik . Wydaje się, że następne bramki to kwestia czasu , jednak Ziębiczanie pokazują, że łatwo skóry nie oddadzą- co pokazała akcja z 35 min. gdzie Sparta strzela nam kontaktowego gola . Dalej to już błędy naszej defensywy a co za tym idzie strata drugiego gola i pozornie wygrany mecz kończymy remisem 2:2.

BRAMKI : K. MARSZAŁEK , F. STUGLIK